logo
Company News

Nová vylepšení našeho obchodního prostředí

BY TIO Staff

|February 20, 2024

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit dvě nová vylepšení našeho obchodního prostředí.

Tyto jsou:

  • Obchodování bez požadavků na marži
  • Obchodování s neomezeným pákovým efektem

To je k dispozici pouze na našem standardním účtu.

Zapomeňte na požadavky na marži, žádný z vašich prostředků nebude použit ani zadržen jako kolaterál k otevírání nebo udržování obchodů. To vám umožní zvýšit vaši kapacitu otevřít více obchodů než dříve.

Můžete také zapomenout na omezení pákového efektu, nyní je váš praktický limit hodně velký s hodnotou pipu ekvivalentní hodnotě vlastního kapitálu na vašem účtu. Například, pokud máte 500 $ jako vlastní kapitál, můžete obchodovat až do ekvivalentní velikosti lotu 500 $ za pip.

Tato dvě nová výkonná vylepšení jsou navržena tak, aby vás osvobodila od omezení kapitálu a pákového efektu. Poskytuje vám svobodu využít všechny své prostředky k obchodování prakticky jakékoli velikosti lotu, kterou chcete.

Jste tedy připraveni vstoupit na finanční trhy s makléřem, který dokáže splnit vaše ambice a exponenciálně rozšířit váš obchodní potenciál? Kde omezení vašeho zůstatku na účtu nebude určovat váš dopad na trh?

Pak klikněte sem a dozvíte se více.

Prohlášení o riziku: CFD jsou složité nástroje a přicházejí s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz v důsledku pákového efektu. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz. Nikdy nevkládejte více, než jste připraveni ztratit. Ztráty profesionálních klientů mohou přesáhnout jejich vklad. Přečtěte si prosím naše zásady pro varování před riziky a pokud jim plně nerozumíte, vyhledejte nezávislou odbornou radu. Tyto informace nejsou určeny ani určeny pro distribuci nebo použití obyvateli určitých zemí/jurisdikcí, včetně, ale nejen, USA a OFAC. Společnost si vyhrazuje právo změnit výše uvedený seznam zemí podle vlastního uvážení.

Join us on social media

image-959fe1934afa64985bb67e820d8fc8930405af25-800x800-png
TIO Staff

Behind every blog post lies the combined experience of the people working at TIOmarkets. We are a team of dedicated industry professionals and financial markets enthusiasts committed to providing you with trading education and financial markets commentary. Our goal is to help empower you with the knowledge you need to trade in the markets effectively.

24/7 Live Chat

Trade responsibly: CFDs are complex instruments and come with a high risk of losing all your invested capital due to leverage.