logo
Company News

Nowe udoskonalenia w naszym środowisku handlowym

BY TIO Staff

|February 20, 2024

Z radością ogłaszamy dwa nowe ulepszenia naszego środowiska handlowego.

To są:

  • Handel bez wymagań dotyczących depozytu zabezpieczającego
  • Handel z nieograniczoną dźwignią

Opcja ta jest dostępna wyłącznie na naszym koncie Standard.

Zapomnij o wymaganiach dotyczących depozytu zabezpieczającego, żadne Twoje środki nie zostaną wykorzystane ani wstrzymane jako zabezpieczenie przy otwieraniu lub utrzymywaniu transakcji. Umożliwiając zwiększenie możliwości otwierania większej liczby transakcji niż dotychczas.

Możesz także zapomnieć o ograniczeniach dźwigni, teraz twoim praktycznym limitem jest wielkość lota o wartości pipsa odpowiadającej kapitałowi na Twoim koncie. Na przykład, jeśli posiadasz kapitał w wysokości 500 USD, możesz handlować aż do równoważnej wielkości partii wynoszącej 500 USD za pips.

Te dwa nowe, potężne udoskonalenia mają na celu uwolnienie Cię od ograniczeń związanych z kapitałem i dźwignią finansową. Daje Ci to swobodę wykorzystania wszystkich Twoich środków do handlu praktycznie dowolną wielkością partii.

Czy jesteś gotowy wkroczyć na rynki finansowe z brokerem, który może sprostać Twoim ambicjom i wykładniczo zwiększyć Twój potencjał handlowy? Gdzie ograniczenia salda Twojego konta nie będą decydowały o Twoim wpływie na rynek?

Następnie kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

Zastrzeżenie dotyczące ryzyka: Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. Nigdy nie wpłacaj więcej, niż jesteś gotowy stracić. Straty klienta profesjonalnego mogą przekroczyć jego depozyt. Zapoznaj się z naszą polityką ostrzeżeń o ryzyku i zasięgnij niezależnej profesjonalnej porady, jeśli nie do końca ją rozumiesz. Informacje te nie są przeznaczone do dystrybucji ani do użytku przez mieszkańców niektórych krajów/jurysdykcji, w tym między innymi USA i OFAC. Spółka zastrzega sobie prawo do zmiany powyższej listy krajów według własnego uznania.

Join us on social media

image-959fe1934afa64985bb67e820d8fc8930405af25-800x800-png
TIO Staff

Behind every blog post lies the combined experience of the people working at TIOmarkets. We are a team of dedicated industry professionals and financial markets enthusiasts committed to providing you with trading education and financial markets commentary. Our goal is to help empower you with the knowledge you need to trade in the markets effectively.

24/7 Live Chat

Trade responsibly: CFDs are complex instruments and come with a high risk of losing all your invested capital due to leverage.